Liebe auf den ersten Schluck.

Lassen Sie sich von der Qualität der europäischen g.U.- und g.g.A.-Agrar- und Lebensmittelerzeugnisse überzeugen.
Geschmack, Wohlbefinden und Kreativität für Ihren Tisch.

Nach Produkt filtern
Nach Produkt filtern

Lasagne s Asiago PDO, dýní a pórkem

Předehřejte troubu na 180 °C. Dýni rozkrojte, odstraňte slupku a semínka. Upečte ji doměkka. Nechte ji vychladnout a poté ji rozmačkejte vidličkou nebo ponorným mixérem na hladkou konzistenci. Přidejte pepř, sůl a olej a odstavte.

Scopri la ricetta

Cukety plněné rýží a zeleninou

Cukety omyjte a zbavte konců; blanšírujte je 5 minut v osolené vodě. Poté je slijte a nechte vychladnout. Pak je podélně rozkrojte napůl a opatrně vydlabejte dužinu. Rýži uvařte v osolené vodě, sceďte ji a přendejte do mísy.

Scopri la ricetta

Cordon Bleu plněný sýrem Asiago CHOP

Kuřecí prsa nakrájejte na rovnoměrné plátky. Pokud se vám zdají příliš tlustá, můžete je zploštit pomocí strojku na maso. Osolte je, opepřete a mezi jednotlivé plátky vložte vařenou šunku a na tenké plátky nakrájené Asiago PDO Fresco.

Scopri la ricetta

Risotto s Riso Nano Vialone Veronese CHZO, Asiago DOP Fresco a maliny

V hrnci přiveďte zeleninový vývar k varu a udržujte ho na mírném ohni. Ve velké pánvi rozehřejte olivový olej a přidejte nakrájenou cibuli. Cibuli smažte na mírném ohni, dokud nezprůhlední.

Scopri la ricetta

Tortelli s Amarone della Valpolicella DOCG a Asiago CHOP ochucené

Začněte přípravou těsta. Na prkénko dejte hromádku mouky, doprostřed přidejte vejce, sůl a Amarone della Valpolicella DOCG. Začněte ingredience míchat rukama, dokud nezískáte homogenní těsto.

Scopri la ricetta

Arancine s Riso Nano Vialone Veronese CHZO, srdcem Asiago CHOP Fresco a ragú.

Rýži uvařte ve velkém množství osolené vody, sceďte ji al dente (stačí 14-15 minut vaření) a poté ji v hrnci míchejte s máslem a šafránem, dokud není pevná a dobře promíchaná.

Scopri la ricetta
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram