Objevujte, ochutnávejte, sdílejte.

Mnoho akcí, které si nesmíte nechat ujít, abyste objevili, ochutnali a podělili se o kvalitu produktů CHOP a CHZO.

FILTROVAT PODLE PRODUKTU
Eventi Prodotto
  • Konsorcium pro ochranu vín Valpolicella (9)
  • Konsorcium pro ochranu zakrslé rýže Vialone Veronese (5)
  • Asiago Cheese Protection Consortium (3)
  • Meziregionální sdružení producentů oliv (1)

10 ČERVNA 2023

Profesionálové z Riso Nano Vialone Veronese IGP na 54. ročníku gastronomické soutěže “Spiga d’Oro – Giorgio Gioco” na veletrhu Fiera del Riso 2023.

Stala se jím Risotteria Melotti vedená Lucou Melottim a šéfkuchařem Giacomem Rincem, kterou ocenila odborně-technická porota ve složení Silvia Gioco, restaurace "Arche", Paolo Forgia, viceprezident Associazione Cuochi Scaligeri, Caifa Romualdo, člen Consorzio Riso Nano Vialone Veronese IGP, Luca Fasoli, radní Associazione Cuochi Scaligeri a vedoucí škol, Claudio Gasparini, novinář a Lorenzo Simeoni, delegát Slow Food ve Veroně.

10 ČERVNA 2023

Šéfkuchař Giancarlo Cammisa vyhrává cenu “Chicco d’Oro”: 30. ročník soutěže na veletrhu Fiera del Riso 2023.

Právě veronský šéfkuchař přijetím Giancarlo Cammisa získal "Chicco d'Oro", prestižní ocenění vysoké kuchyně, které se již třicet let uděluje v rámci veletrhu Fiera del Riso ve spolupráci s Ente Fiera of Isola della Scala.

10 ČERVNA 2023

Fiera del Riso: 34. ročník Palio delle Contrade volí nejlepší risotto s Riso Nano Vialone Veronese IGP.

Volí se nejlepší risotto s Riso Nano Vialone Veronese IGP uvařené amatérskými kuchaři z území Veronese. Do soutěže Palio delle Contrade, která se koná během tolik očekávaného rýžového veletrhu, se každoročně zapojují amatérští kuchaři z oblasti Isola della Scala, která je srdcem IGP Riso Nano Vialone Veronese.

10 ČERVNA 2023

Eat&Style. Vialone veronese IGP trpasličí rýže ve Stuttgartu reprezentuje kvalitu evropských značek.

Listopad plný schůzek pro Consorzio Tutela Riso Nano Vialone Veronese, které se po chutném intermezzu na veletrhu vařené rýže 2023 vydalo na novou mezinárodní cestu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram