Asiago CHOP a Riso Nano Vialone Veronese CHZO na Mezinárodní výstavě zmrzliny v Longarone.

Mezinárodní výstava řemeslné zmrzliny, která se konala od 26. do 29. listopadu 2023 na výstavišti Fiere Dolomiti v Longarone, byla nepřehlédnutelnou příležitostí pro všechny provozovatele v tomto odvětví, kteří mohli diskutovat o výzvách a významných změnách, jimiž jejich podnikání prochází, a to vše s cílem navázat kontakty a poznat různé skutečnosti, odborníky a trhy.

A nejen to: sešly se také evropské excelence v oblasti CHOP a CHZO. Na stánku regionu Veneto se totiž sýr Asiago CHOP setkal s Riso Nano Vialone Veronese CHZO a Radicchio di Treviso CHZO v netradiční zmrzlině, která si získala všechny návštěvníky, a to i ty, kteří nejsou zvyklí vychutnávat si své oblíbené slané jídlo v kelímku nebo lžičkou.

Zásluhu na této jedinečné zmrzlině má zmrzlinář Simone de Nardi, který touto sladko-slanou specialitou ukázal, jak je kuchyně ze své podstaty předurčena vyvíjet se, bořit bariéry a navrhovat nové chutě.

Absolutními protagonisty byly opět evropské excelence, které se zrodily, aby měnily podobu, a přitom zůstaly autentické, zdravé a výživné.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram