ITB Berlin 23. dubna – Riso Nano Vialone Veronese CHZO na předním veletrhu cestovního ruchu.

Ve dnech 7. až 9. března byla společnost Riso Nano Vialone Veronese IGP jedním z protagonistů veletrhu ITB v Berlíně, každoročního setkání věnovaného světu cestovního ruchu, na kterém se sešli provozovatelé a odborníci ze 180 zemí světa.

Konsorcium bylo přítomno se stánkem projektu ELTW, iniciativy financované Evropskou unií, jejímž cílem je podpora evropské excelence v Itálii, Německu a České republice. A jaká je k tomu lepší příležitost než B2B akce, kde se setkávají cestování, pohostinství a kultura?

Zúčastnilo se jí 10 000 vystavovatelů a stejně tolik návštěvníků se zastavilo u stánku ELTW, aby ochutnali Risotto all’Isolana, jeden ze symbolických pokrmů Isola della Scala: oblasti v provincii Verona, kde se již po staletí pěstuje a vyrábí Riso Nano Vialone Veronese IGP.

Tímto způsobem, znovuobjevením pravé chuti evropské excelence, konsorcium také podpořilo myšlenku udržitelného cestování, které respektuje území a jeho jedinečnou identitu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram