RÝŽOVÝ JARMARK 2022

Date

10 LISTOPAD - 23 LISTOPAD 2022

Location

VIA PARCO DEL RISO, ISOLA DELLA SCALA, VERONA (VR), ITALIA

Rice Fair je největší italský veletrh věnovaný rizotu a rýži, který se každoročně koná na výstavišti Isola della Scala v provincii Verona.

Na akci, kterou projekt předpokládal, byl přítomen výstavní stánek konsorcia rýže Vialone Nano, které se během dnů akce stalo místem setkání všech operátorů v odvětví a nadšenců tohoto produktu.

Přítomnost stánku byla příležitostí nejen k prezentaci produktů propagovaných zbytkem navrhovatelů, ale také k prezentaci nové projektové grafiky, která se vyznačuje nápisem „To je Amore“, který se setkal s velkým zájmem účastníků.

Stejně jako v případě Amarone Opera Prima, zaměření propagačního úsilí na iniciativu silně zaměřenou na produkt umožnilo katalyzovat úsilí, z čehož mají prospěch i ostatní příjemci, kteří dokázali využít profilovaného cíle, který se silně zajímá o konkrétní produkci. .

Celkově se veletrhu zúčastnilo kolem 500 000 návštěvníků, s převažujícím podílem spotřebitelů. Přítomnost doprovodných specializovaných akcí však povzbudila účast novinářů a provozovatelů odvětví.

Zaměření formátu v kombinaci s přítomností novinářů umožnilo vznik a publikování různých článků a úvodníků jako výsledek iniciativy.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram