HOSPITALITY Expo Riva del Garda. Evropské produkty DOP, IGP, DOC a DOCG na výstavě HORECA.

Date

5.-8. února 2024

Location

Riva del Garda (TN)

HOSPITALITY v Riva del Garda je nejrozsáhlejší italský B2B veletrh zaměřený na pohostinství a gastronomii. A jak lépe zprostředkovat hodnoty pohostinství než prostřednictvím evropské kultury jídla a vína?

Proto se ELTW ve dnech 5. až 8. února 2024 prezentoval na výstavní ploše o rozloze 16 metrů čtverečních, kde mohli návštěvníci u pultu ochutnat Asiago DOP, Olio Veneto DOP, Olio EVO del Garda DOP, vína Valpolicella DOC a DOCG a Riso Nano Vialone Veronese IGP.

Posledního ročníku se zúčastnilo více než 18 000 návštěvníků, 636 vystavovatelů a 115 vzdělávacích akcí. Letošní ročník se nelišil a nabídl příležitost k navázání kontaktů mezi provozovateli tohoto odvětví a přehled o budoucnosti tohoto důležitého sektoru, s rozsáhlým programem aktivit zahrnujícím kurzy, případové studie, kulaté stoly a ochutnávky.

Skvělé evropské produkty jsou připraveny sehrát svou roli a podpořit kvalitu a bezpečnost potravin, tedy hodnoty, které vždy byly základem udržitelného, dostupného a inkluzivního cestovního ruchu.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram