Eat&Style. Nano Vialone Veronese CHZO trpasličí rýže ve Stuttgartu reprezentuje kvalitu evropských značek.

Date

23. - 26. LISTOPADU 2023

Location

STUTTGART

Listopad plný schůzek pro Konsorcium pro Ochranu Rýže Nano Vialone Veronese CHZO, které se po chutném intermezzu na veletrhu vařené rýže 2023 vydalo na novou mezinárodní cestu. Cílová destinace, Stuttgart, na každoroční schůzku s Eat&Style 2023, veletrhem věnovaným potravinářskému průmyslu, který očekává účast více než 100 000 návštěvníků včetně provozovatelů odvětví, podnikatelů, novinářů a foodblogerů. V centru pozornosti jsou výzvy v oblasti potravinářství, které dnes vyžaduje soudržnost, odpovědnost a přísný respekt k území.

Příležitost propagovat evropskou výjimečnost Rýže Nano Vialone Veronese CHZO, jednoho z vynikajících produktů oblasti Veronese, uznávaného pro svou dobrotu, nutriční bohatství a udržitelný přístup k jeho pěstování.

Stánek konsorcia letos opět nese grafiku projektu ELTW, který tvrzením “That’s Amore” potvrzuje svůj závazek hájit a propagovat certifikovanou kvalitu značek CHOP a CHZO v celé Evropě.

ELTW – European lifestyle: taste wonderfood.

Účast konsorcia Konsorcium pro Ochranu Rýže Nano Vialone Veronese CHZO na veletrhu Eat&Style je jen součástí širší propagační činnosti financované Evropskou unií, která nese název “Pochutnejte si, je to z Evropy”.

Zahrnuje také olivový olej Veneto CHOP, vína Valpolicella DOC a DOCG a sýr Asiago CHOP, čtyři evropské excelence, které pomáhají šířit povědomí o značkách kvality DOP a IGP a také o důležitosti zdravé výživy v každodenním životě.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram