Dobré a zdravé Vánoce: proč si vybrat certifikované evropské výrobky.

Před vánočními svátky roste povědomí spotřebitelů o tom, že se rozhodují nejen pro chutné, ale i zdravé Vánoce tím, že si vybírají certifikované evropské výrobky nejvyšší kvality. Motivem pro tuto volbu jsou koncepty, které evropské výrobky vždy podporovaly: udržitelnost, bezpečnost potravin, tradice a kultura, ochrana životního prostředí a místní dokonalost.

Projekt ELTW vznikl právě proto, aby si spotřebitelé uvědomili, jaké výrobky si mají vybrat, zejména v tak významném období. Klíčem jsou právě ochranné známky CHOP a CHZO, symboly důvěry a pravosti.

Proto ani na konci letošního roku nemohou na vašich stolech chybět skvělé produkty evropské tradice.

Riso Nano Vialone Veronese IGP: chuť tradice.
Riso Nano Vialone Veronese IGP, typické pro veronský venkov, potvrzuje, že je jedním z nejoblíbenějších prvních chodů během vánočních obědů. Tato ceněná rýže z oblasti Veneto, která je zaručena značkou CHZO (chráněné zeměpisné označení), je známá svými přednostmi, jedinečnou strukturou a bohatou chutí, a je určena pro skutečně výjimečné první chody.

Olio Veneto DOP: kapky pohody.
Olej Olio Veneto DOP (chráněné označení původu) je spojencem v kuchyni i v jídelníčku díky svým blahodárným účinkům na organismus, protože je bohatý na fytosteroly, vitaminy a antioxidanty. Tento olej, získaný z oliv vybraných a pěstovaných podle přísných norem, je synonymem kvality a nezaměnitelné chuti, vynikající jak v syrovém stavu, tak v jakémkoli receptu.

Asiago CHOP: Sýr svátků.
Žádný vánoční stůl se neobejde bez kvalitního sýra a Asiago PDO je ideální volbou pro milovníky velké evropské sýrařské tradice. Tento sýr, který se vyrábí již tisíc let na omezeném území, je vynikajícím mléčným výrobkem s chráněným označením původu, který je ideální samostatně, ale také jako předkrm, první chod, hlavní jídlo a, představte si, dokonce i jako dezert.

Vína z Valpolicella: přípitek s historií vína.
Vína Valpolicella nabízejí širokou škálu možností, jak si připít na slavnostní období ve velkém stylu, od čerstvé Valpolicelly po Valpolicella Ripasso, od slavného Amarone po ikonické Recioto della Valpolicella. Tato vína, která jsou výsledkem staleté tradice a osvědčených výrobních postupů, jsou ideální volbou pro elegantní a rafinované doplnění vánočních pokrmů.

Nechte se inspirovat našimi recepty a přeneste na svůj stůl pravou chuť svátečního období. bit.ly/-Recipes-

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram