Vína Valpolicella na střeše Milána pro Press Lunch 2023 v restauraci Ceresio 7.

Date

29. LISTOPADU 2023

Location

RESTAURACI CERESIO 7, MILA'NA

Mrakodrap v srdci Milána, kde na jedinečném místě zažijete veškerou dokonalost vín Valpolicella. V této náladě se ponese novinářský oběd, který 29. listopadu přivítá dvanáct odborných novinářů na nádherné terase historické budovy Enel v restauraci Ceresio 7 na obědě věnovaném chuti a dobrému pití. Čekají na ně výtvory šéfkuchaře Elia Sironiho spárovaného s víny Scaligera DOC: Valpolicella DOC, Valpolicella DOC Superiore, Amarone a Recioto della Valpolicella DOCG.

Akce pořádaná sdružením Konsorciu pro Ochranu Vín Valpolicella je součástí větší propagační kampaně “Pochutnejte si, že je to z Evropy” financované Evropskou unií, jejímž cílem je zvýšit v Německu, Itálii a České republice povědomí o velmi důležité roli evropských značek kvality.

Press Lunch 2023 potvrzuje i další jistotu: význam tisku při propagaci zdravého stravování, který pomáhá oživit evropské značky kvality: ta chráněná označení původu a chráněná zeměpisná označení, která za několika písmeny skrývají nekonečný svět péče, překladů, odborníků, území a udržitelnosti. Vyprávět o tom všem je úžasná týmová hra.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram