Cordon Bleu plněný sýrem Asiago CHOP

Cz Ingredients

SUROVINY (pro 4 osoby)


- 8 tenkých plátků kuřecích prsou

- Vařená šunka 50-60 g

- Čerstvé Asiago CHOP 60 gr

- Olej ze semen na smažení q.b.


Na obalení

- 2 vejce

- Strouhanka

- sůl

Cz Instructions

Kategorie

Druhé jídlo

Doba přípravy

45 minut

Příprava

Kuřecí prsa nakrájejte na rovnoměrné plátky. Pokud se vám zdají příliš tlustá, můžete je zploštit pomocí strojku na maso. Osolte je, opepřete a mezi jednotlivé plátky vložte vařenou šunku a na tenké plátky nakrájené Asiago PDO Fresco.
Naplněné řízky namočte do rozšlehaného vejce a poté do strouhanky, aby se vytvořila rovnoměrná strouhanková vrstva. Pro pevnější obalení můžete tuto operaci opakovat. Na pánvi rozehřejte velké množství olivového oleje na středním plameni. Jakmile je olej rozpálený, ale ne vařící, smažte cordon bleu z obou stran dozlatova a do křupava, asi 4-5 minut z každé strany. Osušte je na papírových utěrkách, abyste odstranili přebytečný olej.
Cordon bleu podávejte horké, případně rozříznuté napůl, aby vynikl lahodný tavený sýr uvnitř. Cordon bleu můžete doplnit přílohami, jako jsou pečené brambory, míchaný salát nebo grilovaná zelenina. Dobrou chuť!

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram